tel: 22 123 79 14
Pon. - Sob. 11-18
Warszawa Ochota
Al. Jerozolimskie 144

Pizza – Promocje

#144 Pizza – promocje

pizza promocjaPizza to danie rozsławione na całym świecie. Zachwyca bogactwem smaków i aromatów, a możliwość dodania do niej praktycznie każdego składnika sprawia, że zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienie. Jednak pizza to nie tylko smaczny i sycący posiłek. To również doskonały sposób na urozmaicenie spotkania z rodziną czy przyjaciółmi.

W #144 Pizza wybierając odpowiedni dzień tygodnia cieszyć się można smakiem ulubionej pizzy. Nasza pizzeria oferuje codzienne promocje na pizze – małe 32cm i duże 42cm, a także pyszne dodatki.

Promocje na pizzę w #144 Pizza

  • poniedziałek – druga pizza 50%
  • wtorek – druga pizza 50%
  • środa – druga pizza 50%
  • czwartek – druga pizza 50%
  • piątek – weekend – 3 + 1 – przy zamówieniu trzech pizz, czwarta pizza gratis

W pizzerii #144 Pizza każdy dzień tygodnia przynosi gościom wyjątkowe okazje w postaci promocji na pizze i smaczne dodatki. Oprócz powyższych promocji, mamy specjalną ofertę dla pracowników biur. Od poniedziałku do piątku w godz. 12÷15 oferujemy 20% rabatu na wszystkie pozycje z naszego menu.

Zachęcamy do składania zamówień!

Czy jest coś lepszego niż pyszna pizza, a do tego w promocji, niezależnie od tego jaki jest dzień tygodnia – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek czy piątek – sprawdź z jakiej promocji na pizzę możesz skorzystać.

Odwiedź nas osobiście, a jeżeli nie możesz tego zrobić złóż zamówienie telefonicznie lub online i ciesz się swoją ulubioną pizzą w domowym zaciszu. Niezależnie od tego, gdzie się właśnie znajdujesz, nasi dostawcy przywiozą świeżą i chrupiącą pizzę na wskazany adres. Nasze dostawy obejmują dzielnice Ochota i Wola. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – prosimy o kontakt z nami.