tel: 22 123 79 14
Pon. - Sob. 11-18
Warszawa Ochota
Al. Jerozolimskie 144

Pizza – Warszawa Wola

#144 Pizza

pizza - warszawa wola

Nasza pizzeria jest wyjątkowym miejscem na kulinarnej mapie Warszawy. #144 Pizza powstała z połączenia zamiłowania do włoskiej kuchni oraz pasji do gotowania. Każdego dnia dostarczamy naszym gościom wspaniałych kulinarnych wrażeń w postaci prawdziwej, włoskiej pizzy.

Nasza pizza powstaje przy wykorzystaniu autorskiej receptury włoskiego „pizzaiolo”. Odpowiednio dobrane proporcje najwyższej jakości składników oraz proces fermentacji sprawiają, że nasza pizza wyróżnia się niepowtarzalnym smakiem, który z pewnością zaspokoi każde, nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Do przygotowywania naszej pizzy używamy wyłącznie oryginalnych włoskich dodatków, takich jak wędliny i sery, a także starannie wyselekcjonowanych, codziennie świeżych warzyw i ziół. Każda pizza wychodząca z naszego pieca wyróżnia się najwyższą jakością smaku i wyjątkowym aromatem.

Pyszna i chrupiąca pizza z dostawą

Przykładamy ogromną wagę do satysfakcji i zadowolenia odwiedzających nas gości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pizza smakuje najlepiej w naszej pizzerii. Jednak doskonale wiemy również, że pizza z dostawą pozwala cieszyć się ulubionym smakiem w dowolnym miejscu. Dlatego też, wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom i potrzebom umożliwiamy zamówienie naszej pizzy z dostawą.

Pizza z dostawą – Warszawa Wola

Naszą wyjątkową pizzą delektować się możesz w pizzerni zlokalizowanej przy Al. Jerozolimskich 144 w Warszawie. Odwiedź nas osobiście, a jeżeli nie możesz tego zrobić lub wolisz cieszyć się smakiem swojej ulubionej pizzy w domowym zaciszu – skorzystaj z oferty pizzy z dostawą. Nasze dostawy obejmują takie dzielnice Ochota i Wola. Niezależnie od tego, gdzie właśnie się znajdujesz – dostawcy z naszej pizzerii przywiozą Ci świeżo upieczoną, chrupiącą i aromatyczną pizzę na wskazany adres. Zapraszamy!